Welcome . . .
Jump to Index Jump to links of my friends Send me mail

Když už jste se dostali sem, máte možnost navštívit mé přátele, kteří se mnou kráčí po cestách Inetu. Pak tu taky můžete nalézt pár odkazů, které se týkají mých zájmů, mého zaměření či mé víry. Tak přeji příjemné brouzdání.

Tak tudy se dostanete k Tomášovi Papouškovi

Tak tohle je muj kolega a kamarád ze stejné školy, kde pracuji. Je to dost dobrý programátor a docela fajn člověk až někdy . . . Co bych vám na něj mohl ještě prozradit? No, jmenuje se Tomáš Papoušek. A ostatní se o něm dozvíte, když stisknete ten odkaz vepředu.

No a tudy k Petrovi Kozákovi

Aby byla trochu změna, tak tohle je taky můj kolega, dokonce s ním sedím v kabinetě. Jeho typický rys je, že má velmi málo času, tak buďte shovívaví i co se týče jeho stránek. Říkají mu od narození Petr Kozák. Jednou se snažil vysvětlit proč. Prý to šlo takhle: Casanova - . . . Víte co? Zeptejte se ho.

Super Band

Mezi mé velké hobby patří hudba. Tento odkaz vás přesune na oficiální site jedné irské skupiny, která má u mě velkou oblibu. Jejich hudba příjemně rozproudí krev, a tím naladí příjemnou náladu. Jen si poslechněte.

MTV s Yahoo

Jedná se o velmi dobře ucelený vyhledávač MTV ve spoejní s Yahoo. Jestli jste o něm ještě neslyšeli, tak zkuste, budete potěšeni.

Warchild

Určitě jste už někdy slyšeli o tom, jak válka nejvíce ubližuje dětem. Proto vznikla organizace, která se o tom snaží informovat veřejnost. A tak zde můžete získat informace o hrůze, která se páchá na naší planetě Zemi.

I F A W

Nezisková mezinárodní společnost pro ochranu zvířat. Zaujal-li vás článek o tuleních, můžete se zde dozvědět více o tom, jaké akce tato organizace provádí. Najdete zde i kolekci obrázku zvířat, zvláště tuleňů.

Oficialní site Watchtower

Toto jsou oficiální stránky neziskové společnosti WatchTower Bible and Tract Society, která je právní korporací náboženské společnosti Svědkové Jehovovi, se kterou jsem aktivně spojen. Jsou zde ucelené informace o víře a názorech svědků Jehovových, o tom, co říká Bible o budoucnosti lidstva. Najdete zde taky velmi užitečné informace o bezkrevní léčbě a chirurgii.

Zatím to stačí, budu průběžně doplňovat.